0 Shares 95 Views

Preparat na powiększenie penisa Titan Gel – opinie, gdzie kupić i za jaką cenę

Państwo może przeczytać opinie o realnych wynikach i zagrożeniach związanych z użytkowaniem Titan Gel. Jaka jest cena preparatu na powiększenie penisa bez operacji?

Żel na powiększanie penisa Titan Gel – o czym świadczą opinie klientów i jaka jest cena

Mężczyźni nie lubią omówiać problemy dotyczące intymnej sfery relacji z kobietami. Ale pragnienie przynieść radość swojej ulubionej pani w łóżku i dostać przyjemność sobie, sprawia, zmusza ich do poszukiwania i analizowania różnych sposobów na zwiększenie swojej godności. Możesz osiągnąć wymierny rezultat bez operacji. Dla tego warto kupić specjalny produkt – Titan Gel.

Похожее изображение
Jest to preparat nowej generacji, który ma 100% naturalną podstawę i bardzo rozsądną cenę. Lubrykant charakteryzuje się bezpiecznym i złożonym działaniem. Te informacje są potwierdzane w opiniach klientów. Kupić ten produkt warto do rozwiązywania jednoczśnie kilka intymnych problemów, które są szczególnie istotne dla silniej płci:

 • niezadowolenie z wielkością penisa;
 • zmniejszanie pożądania seksualnego;
 • przedwczesny wytrysk;
 • stępione lub bolesne uczucia podczas intymności.

Titan Gel – składniki i właściwości

Formuła żelu została oparta na składnikach roślinnych – ekstraktach,, wyciągach i sokach roślin leczniczych, które są powszechnie znane wśród fito-terapeutów i uzdrowicieli jako środek, który ma korzystny wpływ na męską moc. Po zakupie tego preparatu można wizualnie zweryfikować „przezroczystość” jego składu – producent go nie ukrywa:

 • Maca peruwiańska. Pobudza potencję. Aktywuje aktywność plemników. Ze względu na swój unikalny skład nasyca tkanki męskiego narządu płciowego witaminami i składnikami odżywczymi. Pomaga zapobiegać rozwojowi zapalenia gruczołu krokowego i niepłodności.
 • Oset. Aktywuje produkcję męskiego hormonu testosteronu w organizmie. Ma również właściwości przeciwzapalne.

Картинки по запросу flower

 • Gorianka. Jak można zauważyć z opinii, komponent ma reputację jako potężny afrodyzjak. Zwiększa pragnienie seksualne przeciwnej płci, tworzy efekt „Viagry”.
 • Porosty. To jest naturalny środek antyseptyczny. Wspomaga dezynfekcję i szybkie gojenie się ran na skórze.
 • Elastyna. Aktywuje czułość receptorów znajdujących się w komórkach skóry prącia. Dzięki temu wrażenia od seksu stają się bardziej żywe.
 • Hydrolizaty aminokwasów i białek. Wzmocniają tkanki penisa, dzięki czemu staje się silniejszy, a jego wymiary rosną.

Kupić preparat Titan Gel będzie świadomą decyzją dla tych, którzy nie są gotowi podjąć decyzję o zwiększeniu rozmiaru penisa chirurgicznie i chcą mieć gwarancje w skuteczności środka smarnego i ważności jego ceny. Produkt pomyślnie przeszedł badania kliniczne, które udowodniły jego skuteczność:

 • zwiększenie rozmiarów penisa (do 4 cm na miesiąc w długości i do 1 cm w objętości);
 • zwiększanie pożądania seksualnego;
 • wydłużenie czasu stosunku płciowego (średnio 10-15 minut);
 • zaostrzenie uczuć podczas seksu;
 • zmniejszenie ryzyko obrażeń i dyskomfortu.

Картинки по запросу man and woman\

Jak stosować Titan Gel

Po podjęciu decyzji o zakupie lubrykantu należy uważnie przeczytać załączone instrukcje. Najpierw należy dokładnie umyć penisa i wytrzeć do sucha miękkim ręcznikiem. Doprowadzić penisa do stanu średniej erekcji. Nanieść na powierzchnię skóry Titan Gel, działając poprzez delikatne ruchy masujące z zakrętami w kierunku od okolicy łonowej do głowy. Aby uzyskać efekt wystarczy nałożyć cienką warstwę.

Jeśli istnieją oczywiste problemy, które należy rozwiązać, zaleca się stosowanie preparatu raz dziennie. Najlepszy czas na manipulację to pół godziny przed stosunkiem seksualnym. Czas trącania dla najlepszego wyniku powinien wynosić co najmniej 10 minut. Aby uniknąć uszkodzenia ścian naczyń krwionośnych i tkliwych tkanek penisa, nie należy stosować preparst z pełną erekcją. Kupowanie lubrykantu nie jest zalecane w następujących przypadkach:

 • indywidualna nietolerancja składników;
 • uraz i patologiczne deformacje prącia;
 • zaostrzenie chorób zapalnych w narządach miednicy;
 • okres rekonwalescencji po zabiegach kawitacyjnych;
 • drobny wiek;
 • po zawału serca lub udaru mózgu.

Titan Gel – opinie konsumentów

Na podstawie obiektywnej analizy opinii konsumentów można stwierdzić, że preparat udowodnił swoją skuteczność w 97% wniosków. Opinie o Titan Gel sugerują, że wyraźny wzrost czułości penisa odnotowywany jest pod koniec pierwszego tygodnia stosowania. Po 3 tygodniach 93% konsumentów naprawdę wydłużyło czas przed wystąpieniem wytrysku. Wyniki pomiarów, które mężczyźni wykonywali przed zastosowaniem żelu i po 30 dniach, wyraźnie pokazały, że u 82% długość penisa zwiększyła się z 2 do 3 cm, aw 94% – z 1 do 1,5 cm.

Похожее изображение

Titan Gel – gdzie jest sprzedawany i ile kosztuje

W aptekach internetowych, które pracują głównie z dużymi firmami farmaceutycznymi, kupić preparat jest prawie niemożliwe. Jednak w sklepach internetowych, które sprzedają zakres tematyczny produktów, można kupić żel o tej nazwie. Jednak cena Titan Gel w takich punktach sprzedaży jest z góry zawyżona (czasami cena pośrednika, jak wynika z opinie, wynosi 100-150%). Producent zadbał o o dostępność lubrykantu dla szerokiego grona mężczyzn i oferował możliwość zamówienia preparatu na powiększania penisa poprzez oficjalną stronę dystrybutora. Cena pakowania wynosi tylko 990 rubli, a bonusem jest bezpłatna dostawa do miejsca zamieszkania konsumera.

Kupić titan gel- przejdź do oficjalnej strony internetowej

You may be interested

Dieta białkowa
DIETY
82 views
DIETY
82 views

Dieta białkowa

tonya - 07.03.2018

Dieta białkowa + trochę sportu = wynik Dieta białkowa – to jest żywienie, które charakteryzuje się ograniczonym wykorzystaniem tłuszczów i węglowodanów, podczas gdy żywność białkowa może być…

Kietodieta
DIETY
68 views
DIETY
68 views

Kietodieta

tonya - 07.03.2018

Kietodieta dla wszystkich lub dla wybranych? Im bliżej lata, tym bardziej pilna jest kwestia wagi i diety. Istnieje wiele opcji utraty wagi, które można wybrać indywidualnie dla…

Dieta Maggi
DIETY
71 views
DIETY
71 views

Dieta Maggi

tonya - 07.03.2018

Dieta Maggi. Historia występowania. Funkcje. Racja. Dieta Maggi, która jest również znana jako dieta jajko-grejpfrutowa. Jest ona szczególnie popularną w ostatnich latach. Ale czym jest ta dieta,…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Most from this category